Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de imagistica medicala de tip RMN
- Număr anunț
- DA23146611
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
- Furnizor / câștigător
- CLINICA DE DIAGNOSTIC PHOENIX SRL (CUI RO18892603)
- Cod CPV
- 85150000-5 · Servicii de imagistica medicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 35.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:28
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 08:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.000 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro