Ofertă acceptată Cumpărare directă

PULPE SUPERIOARE DEZOSATE FARA PIELE

Număr anunț
DA23157647
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 25 IASI (CUI 32215474)
Furnizor / câștigător
FERMADOR SRL (CUI RO6550631)
Cod CPV
15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607 RON
Valoare atribuită
607 RON
Data publicării
29.05.2019 09:20
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607 RON

din 607 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.