Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC

Număr anunț
DA21889460
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORSOVA (CUI 4484566)
Furnizor / câștigător
SELPREST SRL (CUI RO25218273)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.033,97 RON
Valoare atribuită
8.033,97 RON
Data publicării
28.11.2018 12:59
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 09:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.033,97 RON

din 8.033,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.