Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,0% sub estimat

costita porc

Număr anunț
DA23153431
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
ANA & CORNEL SRL (CUI 5878224)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180,04 RON
Valoare atribuită
162,05 RON 10,0% sub estimat
Data publicării
28.05.2019 14:25
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

162,05 RON

din 180,04 RON estimat 10,0%

Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 17,99 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.