Ofertă acceptată Cumpărare directă

aprovizionare alimente

Număr anunț
DA23146815
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.2 PASCANI (CUI 32215431)
Furnizor / câștigător
AVI-TOP SA (CUI RO14327259)
Cod CPV
15112130-6 · Carne de pui (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,70 RON
Valoare atribuită
154,70 RON
Data publicării
28.05.2019 10:35
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,70 RON

din 154,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.