Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare cabluri si fibra optica
- Număr anunț
- DA21893435
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
- Cod CPV
- 32421000-0 · Cabluri de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.521 RON
- Valoare atribuită
- 28.521 RON
- Data publicării
- 28.11.2018 14:50
- Termen limită
- 03.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.521 RON
din 28.521 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro