Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie motoferastrau

Număr anunț
DA21533123
Autoritate contractantă
COMUNA OCNITA (CUI 4344520)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,77 RON
Valoare atribuită
932,77 RON
Data publicării
22.10.2018 14:12
Termen limită
28.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,77 RON

din 932,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.