Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE TEHNICA FORD TRANSIT

Număr anunț
DA21562689
Autoritate contractantă
CENTRUL FINANCIAR SCOALA CU CLS. I-VIII VALEA MARE, JUDETUL OLT (CUI 25330543)
Furnizor / câștigător
AUTOGAB SRL (CUI RO15673170)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,56 RON
Valoare atribuită
491,56 RON
Data publicării
25.10.2018 08:21
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,56 RON

din 491,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.