Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serv. dirigentie de santier Lucr. provizorii de punere in functiune Drum auto Vl. Strei DS Hunedoara
- Număr anunț
- DA23150566
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- SANDA ION - DIRIGINTE DE SANTIER (CUI 27919058)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.050,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.050,74 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 12:39
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.050,74 RON
din 1.050,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro