Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dirigentie de santier ,,REABILITARE POD STRADA 1MAI”

Număr anunț
DA23146052
Autoritate contractantă
Municipiul Moinesti (CUI 4591490)
Furnizor / câștigător
SC SANTRUST EXPERT SRL MOINESTI (CUI 15644506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.700 RON
Valoare atribuită
8.700 RON
Data publicării
28.05.2019 10:08
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.700 RON

din 8.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.