Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat electroterapie; Aparat pentru laserterapie

Număr anunț
DA23146812
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
LIDAMAR SRL (CUI RO14173753)
Cod CPV
33155000-1 · Aparate de fizioterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.870 RON
Valoare atribuită
31.870 RON
Data publicării
28.05.2019 10:35
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.870 RON

din 31.870 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.