Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAP BARA+CILINDRU+SET GARNITURI BULDOEXCAVATOR WB93S-5E

Număr anunț
DA21900219
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI RO2684940)
Furnizor / câștigător
TEGERO & CO SRL (CUI RO11360803)
Cod CPV
43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.525,56 RON
Valoare atribuită
6.525,56 RON
Data publicării
29.11.2018 10:22
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.525,56 RON

din 6.525,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.