Ofertă acceptată Cumpărare directă

TKHS 315 M-3.1 WNB - Fierastrau circular de masa, 3100 W, 315x30 mm, motor cu inductie, gli

Număr anunț
DA21899548
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
43810000-4 · Echipament de prelucrare a lemnului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.764,70 RON
Valoare atribuită
1.764,70 RON
Data publicării
29.11.2018 10:02
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.764,70 RON

din 1.764,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.