Ofertă acceptată Cumpărare directă

Praline Bouqet 120g Heidi Tiramisu/Cherry/Hazelnuts

Număr anunț
DA23163366
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
Cod CPV
15842000-2 · Ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29,04 RON
Valoare atribuită
29,04 RON
Data publicării
29.05.2019 12:52
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29,04 RON

din 29,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.