- Număr anunț
- DA23163341
- Autoritate contractantă
- TEGA S.A. (CUI RO8670570)
- Furnizor / câștigător
- ERVIN IMPEX SRL (CUI RO8840453)
- Cod CPV
- 15831200-4 · Zahar alb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26,20 RON
- Valoare atribuită
- 26,20 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 12:51
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,20 RON
din 26,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro