Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Produse Ziua Internationala a copilului 2019
- Număr anunț
- DA23160286
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
- Furnizor / câștigător
- SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
- Cod CPV
- 15821200-1 · Biscuiti dulci (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.542,80 RON
- Valoare finală
- 2.616,30 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:55
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.