Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 13,8% sub estimat

Paine alba batuta ( coapta in cuptor de caramida ),Prajitura Albinita 180 gr

Număr anunț
DA23158354
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "Iulian Pop (CUI 4722480)
Furnizor / câștigător
ONCOS PROD SRL (CUI RO15111694)
Cod CPV
15811100-7 · Paine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
246,80 RON
Valoare atribuită
212,80 RON 13,8% sub estimat
Data publicării
29.05.2019 09:46
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

212,80 RON

din 246,80 RON estimat 13,8%

Adjudecat la 86,2% din estimat · economie 34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.