Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimente necesare pentru Festivalul "Păturata pe crumpi", Orașul Ciacova.

Număr anunț
DA23149668
Autoritate contractantă
Primaria Oras Ciacova (CUI 4483889)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670,93 RON
Valoare atribuită
670,93 RON
Data publicării
28.05.2019 12:10
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 08:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670,93 RON

din 670,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.