Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lenjerie patut cu 5 piese Sleepy Little Bear 016
- Număr anunț
- DA21559484
- Autoritate contractantă
- ORASUL CERNAVODA (CUI 4304568)
- Furnizor / câștigător
- NICHIDUŢĂ TRADING SRL (CUI RO29888330)
- Cod CPV
- 39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.836 RON
- Valoare atribuită
- 2.836 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 14:29
- Termen limită
- 29.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.10.2018 14:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.836 RON
din 2.836 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro