Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale necesare alimentare cu apa patinoar

Număr anunț
DA21882801
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
INSTAL TERM-EXPERT S.R.L. (CUI 39126455)
Cod CPV
44400000-4 · Diverse produse fabricate si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
838,11 RON
Valoare atribuită
838,11 RON
Data publicării
28.11.2018 10:03
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 16:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

838,11 RON

din 838,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.