Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ITP-autovehicule ISU MURES LUNA MAI
- Număr anunț
- DA23162956
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA " HOREA" AL JUDETULUI MURES (CUI 4323071)
- Furnizor / câștigător
- SERV IRTA SA (CUI RO7774386)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 382,35 RON
- Valoare atribuită
- 382,35 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 12:36
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
382,35 RON
din 382,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro