Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOTOUNEALTA HUSQVARNA 545 RX
- Număr anunț
- DA23160806
- Autoritate contractantă
- SATUL NOU GRADISTEA S.R.L. (CUI RO31117192)
- Furnizor / câștigător
- FORESTER SRL (CUI 12489815)
- Cod CPV
- 16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,03 RON
- Valoare atribuită
- 2.521,03 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 11:13
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.521,03 RON
din 2.521,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro