Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET UTILAJE GRADINA / SPATII VERZI

Număr anunț
DA23160658
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic"Simion Mehedinti (CUI 4317592)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.163,53 RON
Valoare atribuită
3.163,53 RON
Data publicării
29.05.2019 11:08
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.163,53 RON

din 3.163,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.