Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set Valva vaginala Kristeller, dimensiune valva 110x27mm, lungime mâner 22 cm

Număr anunț
DA23160300
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta "Pius Brinzeu" Timisoara (CUI 4663448)
Furnizor / câștigător
RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI RO9245101)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.285,30 RON
Valoare atribuită
6.285,30 RON
Data publicării
29.05.2019 10:56
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.285,30 RON

din 6.285,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.