Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consultanta operator RSVTI

Număr anunț
DA23156568
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
Furnizor / câștigător
CRISTIAN COSULTING COMPANY SRL (CUI 22853661)
Cod CPV
71621000-7 · Servicii de analiza sau consultanta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.000 RON
Valoare atribuită
2.000 RON
Data publicării
29.05.2019 08:20
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.000 RON

din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.