Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare, instalare si punere in functiune ascensor cu actionare electrica pentru 11 statii
- Număr anunț
- DA23155000
- Autoritate contractantă
- Sector 1 (Sectorul 1 al municipiului Bucuresti) (CUI RO4505359)
- Furnizor / câștigător
- TECNO MMG COM SRL (CUI RO19227420)
- Cod CPV
- 42416100-6 · Ascensoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.000 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:33
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110.000 RON
din 110.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro