Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furtun PVC refulare dn 50

Număr anunț
DA23154736
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
MDC COMPANY S.R.L. (CUI RO15114747)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326 RON
Valoare atribuită
1.326 RON
Data publicării
28.05.2019 15:20
Termen limită
02.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 09:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326 RON

din 1.326 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.