Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dezumidificator Prof. Trotec TTK355 S - cf nota 19223 cu precizari in urma adresei 20564/27.05.2019
- Număr anunț
- DA23154643
- Autoritate contractantă
- Comuna Selimbar (CUI 4406045)
- Furnizor / câștigător
- ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
- Cod CPV
- 42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.738,65 RON
- Valoare atribuită
- 3.738,65 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 15:17
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 10:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.738,65 RON
din 3.738,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro