Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cub notite adezive Noki neon 76x76mm 400 file 5 culori
- Număr anunț
- DA23153035
- Autoritate contractantă
- Directia pentru Agricultura a Municipiului Bucuresti (CUI 37563127)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 22816300-6 · Post-it (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 97,40 RON
- Valoare atribuită
- 97,40 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:11
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
97,40 RON
din 97,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro