Ofertă acceptată
Cumpărare directă
38651600-9 Camere digitale (Rev.2)
- Număr anunț
- DA23152918
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALOPAR( CONSILIUL LOCAL CALOPAR) (CUI 4554181)
- Furnizor / câștigător
- M.G.T. EDUCATIONAL SRL (CUI RO11005950)
- Cod CPV
- 38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.050 RON
- Valoare atribuită
- 2.050 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:08
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.050 RON
din 2.050 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro