Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLA FIR TRIMMY OREGON 3Mm,CAP TRIMY T 45,CUTIT CTH 140 TWIH
- Număr anunț
- DA23152789
- Autoritate contractantă
- S.C. GENERAL PUBLIC SERV S.A. (CUI 29094518)
- Furnizor / câștigător
- CELTA ART SRL (CUI RO17771115)
- Cod CPV
- 16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.798,34 RON
- Valoare atribuită
- 6.798,34 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 14:01
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 28.05.2019 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.798,34 RON
din 6.798,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro