Ofertă acceptată Cumpărare directă

Banda

Număr anunț
DA23150892
Autoritate contractantă
S.C. COMPANIA MUNICIPALA CONSOLIDARI S.A. (CUI RO37764937)
Furnizor / câștigător
HIGHTECH EQUIPMENT SRL-D (CUI 34593786)
Cod CPV
31651000-4 · Banda izolanta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
107,80 RON
Valoare atribuită
107,80 RON
Data publicării
28.05.2019 12:51
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

107,80 RON

din 107,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.