Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garnitura capac th. mil profil cauciuc EPDM spongios cu adeziv 20 x 20 x 2000 mm

Număr anunț
DA21904226
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01394 BUCOV (CUI 5051862)
Furnizor / câștigător
PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
Cod CPV
44425200-7 · Garnituri de cauciuc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278 RON
Valoare atribuită
278 RON
Data publicării
29.11.2018 12:25
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

278 RON

din 278 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.