Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi examinare / manusa / manusi de examinare nesterile LATEX USOR PUDRATE, MARIMEA S
- Număr anunț
- DA23156079
- Autoritate contractantă
- CENTRU DE ONCOLOGIE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 29015247)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 145,50 RON
- Valoare atribuită
- 145,50 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 21:32
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 18:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
145,50 RON
din 145,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro