Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACORDARE PREMII

Număr anunț
DA23154237
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MARCA (CUI 22311210)
Furnizor / câștigător
TARABOSTES S.R.L. (CUI RO18394315)
Cod CPV
18512200-3 · Medalii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,52 RON
Valoare atribuită
286,52 RON
Data publicării
28.05.2019 14:58
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286,52 RON

din 286,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.