Ofertă refuzată Cumpărare directă

Manusi examinare / manusa / manusi de examinare nesterile LATEX USOR PUDRATE L, XL

Număr anunț
DA23124851
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
Furnizor / câștigător
ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
485 RON
Valoare finală
485 RON
Data publicării
24.05.2019 10:36
Termen limită
29.05.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.