Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONERE SI CAPSATOR

Număr anunț
DA23164936
Autoritate contractantă
ORASUL BUHUSI (CUI 4535953)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI RO14509820)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
147,97 RON
Valoare atribuită
147,97 RON
Data publicării
29.05.2019 13:50
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

147,97 RON

din 147,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.