Ofertă acceptată Cumpărare directă

RECHIZITE PNCCF

Număr anunț
DA23164518
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Buzau (CUI 9673400)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI RO3867881)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
317,42 RON
Valoare atribuită
317,42 RON
Data publicării
29.05.2019 13:36
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 16:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

317,42 RON

din 317,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.