Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAPUN LICHID 500ML ULTRA COMPACT ANTIBACTERIAL SI PAHARE 200 ML (100BUC/SET)
- Număr anunț
- DA23163911
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- GABROS PROD SRL (CUI RO25151912)
- Cod CPV
- 33711900-6 · Sapun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,50 RON
- Valoare atribuită
- 142,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 13:13
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,50 RON
din 142,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro