Ofertă acceptată Cumpărare directă

Canapea consultatii inox integral cu suport hartie CC 01 VISINIU

Număr anunț
DA23163385
Autoritate contractantă
LICEUL NATIONAL DE INFORMATICA ARAD (CUI 36482652)
Furnizor / câștigător
ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
Cod CPV
33192100-3 · Paturi medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
878,15 RON
Valoare atribuită
878,15 RON
Data publicării
29.05.2019 12:53
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

878,15 RON

din 878,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.