Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LOPATA ZAPADA PLASTIC CU TABLA 480*400MM+COADA
- Număr anunț
- DA21900239
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210,30 RON
- Valoare atribuită
- 210,30 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:23
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.11.2018 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
210,30 RON
din 210,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro