Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servetele dezinfectante - Alcool si 2% Clorhexidina Biodegradabile (195 x 105mm)

Număr anunț
DA21894665
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
552 RON
Valoare atribuită
552 RON
Data publicării
28.11.2018 15:28
Termen limită
03.12.2018 17:00
Data finalizării
28.11.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

552 RON

din 552 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.