Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet intretinere

Număr anunț
DA21888485
Autoritate contractantă
SALUBPREST HUNEDOARA S.R.L. (CUI 34446726)
Furnizor / câștigător
cda & camardu prest impex (CUI Ro9350220)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.912 RON
Valoare atribuită
3.912 RON
Data publicării
28.11.2018 12:32
Termen limită
04.12.2018 17:00
Data finalizării
29.11.2018 10:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.912 RON

din 3.912 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.