Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BROTHER T 74, T 72, T 76 FILM TERMIC COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA23160111
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- URGENT IT SOLUTIONS SRL (CUI RO32315660)
- Cod CPV
- 30192340-6 · Panglici pentru faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33,61 RON
- Valoare atribuită
- 33,61 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 10:49
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33,61 RON
din 33,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro