Ofertă acceptată Cumpărare directă

VIDEOPROIECTOR OPTOMA X341

Număr anunț
DA21562723
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Jean Bart Suceava (CUI 4244911)
Furnizor / câștigător
TIMEXPERT CONSULTING SRL (CUI 16161887)
Cod CPV
38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.445,62 RON
Valoare atribuită
1.445,62 RON
Data publicării
25.10.2018 08:25
Termen limită
30.10.2018 17:00
Data finalizării
25.10.2018 09:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.445,62 RON

din 1.445,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.