Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie consumabile

Număr anunț
DA23158421
Autoritate contractantă
Organismul intermediar regional pentru Programe europene capital uman - Regiunea Nord-Est (CUI 20846102)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8 RON
Valoare atribuită
8 RON
Data publicării
29.05.2019 09:48
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8 RON

din 8 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.