Ofertă acceptată Cumpărare directă

Distrugator documente

Număr anunț
DA23158320
Autoritate contractantă
COMUNA PECINEAGA (CUI 4617891)
Furnizor / câștigător
REL SYSPRO SRL (CUI RO11611085)
Cod CPV
30190000-7 · Diverse masini, echipamente si accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318 RON
Valoare atribuită
318 RON
Data publicării
29.05.2019 09:44
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318 RON

din 318 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.