Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SFOARA BUMBAC GHEM MIC
- Număr anunț
- DA23158290
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
- Furnizor / câștigător
- TOP ACTIV OFFICE IMPEX S.R.L. (CUI RO24332317)
- Cod CPV
- 19433000-0 · Fire de bumbac (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48,60 RON
- Valoare atribuită
- 48,60 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 09:43
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 12:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
48,60 RON
din 48,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro