- Număr anunț
- DA23157662
- Autoritate contractantă
- Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
- Furnizor / câștigător
- GORGONA DESIGN SRL (CUI RO15576460)
- Cod CPV
- 30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.360,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.360,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2019 09:20
- Termen limită
- 03.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2019 09:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.360,50 RON
din 3.360,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro