Ofertă refuzată Cumpărare directă

Post-it 50x40mm galben Forpus 3/set FO42001

Număr anunț
DA23157594
Autoritate contractantă
Casa Corpului Didactic Cluj (CUI 7929740)
Furnizor / câștigător
SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,40 RON
Valoare finală
32,40 RON
Data publicării
29.05.2019 09:18
Termen limită
03.06.2019 17:00
Data finalizării
29.05.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.